Субота, 23 September, 2023
12/05/2020 - 15:08

Парк працює в режимі прогулянок

img

Старобільський парк культури завжди був і залишається одним з найулюбленіших куточків відпочинку жителів нашого міста. Щовесни після зимової тиші він немов оживає, готуючись до нового відпочивального сезону, який зазвичай стартує 1 травня. На жаль, цього разу відкриття на невизначений час відтермінував карантин.

 

 

Однак працівники парку, не зважаючи на карантинні обмеження, активно трудилися і продовжують трудитися, щоб після карантину зустріти старобільчан у повній готовності.

20200512 2В рамках підготовки до роботи в новому сезоні чимало зроблено в різних куточках парку, зокрема, пофарбовано лавки, дитячий майданчик, розбита клумба з троянд в центрі атракціону "Північ", закуплені запасні частини для машинок дитячого автомістечка, здійснений поточний ремонт всіх атракціонів та багато іншого.Зараз тут тривають впорядкувальні роботи, паркову територію чепурять та прикрашають: косять траву, висаджують квіти - петунію, чорнобривці, газанію, ремонтують фонтан, впорядковують центральну алею.

20200512 3Для обробки клумб та інших майданчиків парк закупив кілька одиниць нової техніки: 2 газонокосилки та мотокультиватор.Крім того, чотири працівники парку пройшли щорічне відповідне навчання для роботи на атракціонах.

Цього разу у досить незвичному віртуальному форматі - онлайн, але з отриманням цілком реальних посвідчень від Сєвєродонецького експлуатаційно-технічного центру. Саме ця установа напередодні відкриття сезону здійснює експертизу технічного стану паркових атракціонів.

20200512 4Відновлювальні роботи продовжуються на Меморіалі Слави: капітально ремонтується інсталяція "Вічний вогонь", інші пам'ятники підтримуються у належному стані.

До вчорашнього дня вся паркова зона відпочинку була фактично закрита для містян. Однак заходами з послаблення карантину це обмеження вже зняте. Парком тепер можна гуляти, але, дотримуючись маскового режиму та кількісних обмежень, якщо ви виходите на прогулянку компанією.

І хоча старобільський парк фактично готовий прийняти відвідувачів та почати сезон, ще треба дочекатися відповідних роз'яснень щодо роботи атракціонів. Є думка, що залізні конструкції можуть бути небезпечними для здоров'я тих, хто буде користуватися каруселями та качелями, оскільки там віруси можуть "жити" тривалий час.

Тож повноцінна робота закладу стане можливою лише після завершення карантину, який згідно з рішенням Кабінету міністрів діятиме в Україні щонайменше до 22 травня.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон:   + 38 066 401 62 31
Електронна пошта:  

starobilsk@loga.gov.ua

     
    facebook    youtube