Четвер, 22 February, 2024
19/05/2020 - 16:19

Чистота як результат справ, а не слів

img

Минулої неділі у Старобільську відбулася толока, метою якої стало весняне масштабне прибирання міста. Цього року традиційний захід проходив у дещо іншому, ніж зазвичай, форматі - з дотриманням вимог карантинного режиму. Відбувся він за ініціативою громадськості та був підтриманий міською радою.

 

 

20200519 3

Всього на семи локаціях на території міста працювало близько ста активних старобільчан. Вони прибирати сміття, чистили берег річки, саджали квіти, косили траву, прибирали сухе гілля та багато іншого. Разом зібрали десятки мішків "подарунків" - скляних та пластикових пляшок, паперу, поліетиленових пакетів, іншого, що було залишено на природі несвідомими земляками та захаращувало місто. Звісно, сил, щоб повністю вичистити міську територію, було замало. Та й не це було метою учасників толоки. Всі вони найбільше хотіли показати приклад для інших містян, а також нагадати всім, що Старобільськ - наш спільний дім, тож і стежити за порядком у ньому варто спільними зусиллями. І в першу чергу, просто не смітити у своєму домі!

20200519 2- Хочеться подякувати всім учасникам толоки за їх небайдужість до того, що відбувається у їхньому місті, - говорить міський голова Яна Літвінова. - Дякую кожному мешканцю, хто особистим прикладом робить внесок у благоустрій та чистоту міста. Дякую керівникам установ та приватним підприємцям, які підтримують свою територію у чистоті. Також звертаюся до кожного містянина: будьте соціально відповідальні, бережіть наше місто, його чистота - це особистий внесок у спільну справу кожного мешканця. Чисто там, де не смітять.

20200519 4На даний час працівники відділу з питань житлово-комунального господарства виконкому міської ради проводять подвірний та поквартирний обхід, щоб донести старобільчанам, які не мають відповідних договорів, повідомлення про те, що кожен повинен укласти такий документ щодо вивезення сміття з КП "Благоустрій м. Старобільськ". Щоб утилізація відходів відбувалася в цивілізований спосіб, щоб зменшити ризики виникнення несанкційованих сміттєзвалищ.

Старобільчани часто-густо критикують міську владу на так звану тему "сміття", однак самі, як показала толока, мало активні у боротьбі з цим соціальним "злом". Хоча всі повинні розуміти, що від балачок у соціальних мережах сміття на вулицях міста не стане менше. Крім якісного прибирання, за яке відповідає комунальне підприємство, й самим жителям слід бути більш відповідальними: не смітити де заманеться, дотримуватись простих правил благоустрою, впорядковувати прилеглі території. Можливо, тоді кожний більше цінуватиме чистоту, бо створюватиме її своїми руками.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефони:  

+ 38 066 401 62 31,

"гаряча лінія" - +38 099 009 21 49

Електронна пошта:  

starobilsk@loga.gov.ua

     
    facebook    youtube