П'ятниця, 24 March, 2023
13/05/2020 - 16:18

Весняна акція чистоти

img

Раніше такі масові заходи називали суботниками. Сьогодні боротьбу за чистоту у своєму місті жителі називають толоками і проводять їх як самостійно, так і в рамках різноманітних акцій. Але головна мета таких активностей залишається незмінною - подбати про довкілля, вийти у свій мікрорайон, на свою вулицю, у парки, до річки, щоб зробити їх чистішими та зеленішими.

 

Ось і цього разу небайдужі до порядку старобільчани вирішили провести генеральне прибирання міської території, очистити її від сміття. Через карантинні обмеження роботи проводитимуться локально, з дотриманням вимог щодо особистої безпеки громадян та маскового режиму.

Тож, 17 травня об 11.00 стартує велика міська толока, яка відбудеться за кількома адресами:

  • в районі "п'ятої купальні",
  • в сквері біля водолікарні та на "запасному полі",
  • на ділянці від дитячої консультації до підвісного мосту,
  • на території міського пляжу,
  • на кв.Ватутіна, у сосновому гаєчку та на майданчику попереду початкової першої школи,
  • на вулиці Лангемака, в районі залізничного переходу,
  • на кварталі Південний.

Старобільська міська рада підтримує активних жителів, зокрема, учасниць клубу muza.stb, які виступили з даною ініціативою, та закликає всіх старобільчан долучитися до впорядкування прилеглих територій. Це можна зробити як підчас зазначеної акції, так і в інших зручний для вас час.

Наступного понеділка КП "Благоустрій м.Старобільськ" буде вивозити зібране під час толоки сміття. Тож звертаємося до жителів міста з проханням: завершити заходи з прибирання приватних територій також до 17 травня, щоб не створювати нових стихійних сміттєзвалищ.

Телефони контактних осіб для отримання більш детальної інформації з організаційних питань: 066-082-01-73 (Віра Шевченко, від клубу muza.stb), 095-636-68-69 (Юрій Мисліченко, начальник відділу з питань ЖКГ виконкому Старобільської міської ради).

Хочемо нагадати, що кожен житель міста згідно з Правилами благоустрою, які діють у Старобільську, несе власну відповідальність за чистоту і порядок на окремій ділянці міської території, зокрема, біля своїх будинків, на прилеглих територіях біля підприємств, установ, організацій, магазинів, офісів, аптек, банківських установ та інших.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон:   + 38 066 401 62 31
Електронна пошта:  

starobilska.va@gmail.com

     
    facebook    youtube