П'ятниця, 24 March, 2023
19/06/2020 - 15:12

На передовій боротьби за здоров'я людей

img

Сьогодні, напередодні Дня медичного працівника, який відзначається 21 червня, Старобільський міський голова Яна Літвінова привітала медичних працівників Старобільщини з професійних святом.

 

 

 

 

День медичного працівника – це свято людей благородної професії, які своєю щоденною працею готові прийти на допомогу своїм зелякам. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою й необхідною. І кожен із нас розуміє: здоров’я людей залежить від професійності, порядності й душевної сили медика.

20200619 1Яна Миколаївна завітала до медичних закладів первинної і вторинної ланки, що діють на території міста, зустрілася з керівниками цих підрозділів, через них привітала всіх медичних працівників з професійним святом, висловила слова щирої подяки за самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я старобільчан. А також побажала кожній людині у білому халаті міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани, достойної оплати за важку, але таку потрібну роботу.

20200619 2В більшості випадків медичний працівник – це не просто професія, а поклик серця: стояти на захисті здоров’я людей, бажання вступати часто в нерівний бій з підступними хворобами і виходити переможцем, це щире милосердя до стражденних, надзвичайне терпіння і вміння оперативно приймати вірне рішення, адже на кону життя людини. Особливо це відчувається і має велике значення у час, коли в країні, як і у всьому світі, панує епідемія коронавірусу. Міський голова окремо подякувала медичним працівникам від імені всіх старобільчан за небезпечну, але таку важливу роботу в умовах COVID-19.

20200619 3Разом ми переживаємо нелегкі часи. Сьогодні медики - це ті, хто першими йдуть на передову у боротьбі з коронавірусом. Разом ми робимо правильні речі. І це не просто слова, бо до Старобільська за допомогою звертаються мешканці й інших територій”, – сказала Яна Миколаївна. - Медики - це люди, яким ми постійно дякуємо за нелегку, але благородну працю. Але всі наші слова набувають особливого значення в нинішній непростий час, коли і в світі, і у нас в країні поширюється смертельний коронавірус. Саме медики прийняли на себе основний удар у боротьбі з цим захворюванням, саме вони цілодобово борються з епідемією і зберігають вірність своїй професії.

Від імені Старобільської міської ради керівникам медичних закладів були вручені відзнаки «За високий професіоналізм та плідну співпрацю задля сталого розвитку міста Старобільськ».

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон:   + 38 066 401 62 31
Електронна пошта:  

starobilska.va@gmail.com

     
    facebook    youtube