Вівторок, 28 May, 2024
14/07/2020 - 12:01

Для комфортних умов в медзакладах

img

Одним з основних завдань сьогодні є налагодження системи надання якісних послуг для населення, в тому числі медичних. Починаємо з оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів. В цьому зараз нам допомагають, зокрема, й міжнародні організації. Завдяки співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ місто робить впевнені перші кроки у даному напрямку.

 

20200714 2Так, в рамках проєкту GIZ «Спецаіальна програма допомоги для східної України (райони, що контролюються державою)» Комунальне некомерційне підприємство "Старобільське РТМО" отримало 100 комплектів нової постільної білизни та 10 безконтактних термометрів, професійні пральну та сушильну машини, прасувальний прес, дезінфікуючі засоби для рук та миття поверхонь, та ще чимало потрібних у роботі медиків матеріалів. Крім того, за словами міського голови Яни Літвінової, відділ територіального розвитку виконкому Старобільської міської ради активно співпрацює з представниками GIZ, забезпечуючи виконання програми підтримки у повній мірі. За словами радника проєкту Артема Ребляна, за планом, в цьому місяці Старобільськ чекає ще на три поставки від наших партнерів.

20200714 320200714 4Якісна постільна білизна - це та обнова, яка служитиме людям, пацієнтам лікарні. З огляду на те, що оновлення її запасів не відбувалося давно, така допомога від міжнародних партнерів для медичних закладів та міста в цілому є помітною і потрібною. Що вже говорити про сучасні пральну машину або прасувальний прес! Дуже актуальною для лікувального закладу буде й робота новенької пакувальної машини, яка після стерилізації запаюватиме постільну білизну та інвентар у спеціальні вакуумні упаковки.

Маленькими кроками йдемо вперед. В найближчі два роки на Старобільськ як центр ОТГ та укрупненого району чекає більш поглиблена співпраця з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ. Діючи при підтримці міжнародних партнерів, маємо на меті забезпечення жителів Старобільської громади якісними медичними послугами, на які завжди високий запит.

"Створюємо комфортні умови в медичних закладах. З огляду на те, що невдовзі Старобільськ як центр майбутньої ОТГ опікуватиметься питаннями надання, зокрема, й медичних послуг її жителям, це буде наша зона відповідальності. Для цього завчасно почали співпрацювати з партнерськими організаціями, залучати ресурси, які вже починають працювати на громаду", - говорить Старобільський міський голова Яна Літвінова, коментуючи подію.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефони:  

+ 38 066 401 62 31,

"гаряча лінія" - +38 099 009 21 49

Електронна пошта:  

starobilsk@loga.gov.ua

     
    facebook    youtube