Субота, 15 May, 2021
Подати електронне звернення
15/07/2020 - 17:08

Про адмінпослуги

img

На останній сесії депутати Старобільської міської ради внесли зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ надання адміністративних послуг виконавчого комітету Старобільської міської ради. Серед іншого планується, що наші спеціалісти після проходження відповідного навчання та отримання сертифікату зможуть надавати експериментальну комплексну послугу “єМалятко".

 Тож на нас чекає поступове впровадження нових адміністративних послуг соціального характеру. Поки ж працівники ЦНАПу за результатами першого півріччя 2020 року здійснили та надали:

• реєстраційні дії відносно юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців - 92;

• реєстраційні дії відносно речових прав на нерухоме майно - 401;

• послуги з реєстраціі/зняття з реєстрації місця проживання – 794;

• видали 2194 довідок;

• послуги Держгеокадастру - 426;

• послуги з вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України при досягненні 25-ти та 45-річного віку - 71;

• послуги архітектури – 8.

За надання адміністративних послуг виконавчого комітету Старобільської міської ради в І півріччі 2020 року до міського бюджету надійшло 62,682 тис. грн., до державного бюджету – 3,560 грн.

Нагадуємо, що надання адміністративних послуг, а також прийом громадян здійснюється з урахуванням рекомендацій МОЗ України, а саме перебування у приміщеннях однієї особи на 10 кв.м, а також наявності у відвідувачів захисної маски та відсутності ознак респіраторних захворювань.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com
     
    facebook    youtube