П'ятниця, 24 March, 2023
19/08/2020 - 16:47

Налагодження соціального діалогу

img

Сьогодні в Старобільській міській раді на запрошення міського голови Яни Літвінової зустрілися представники громадських формувань та організацій, які представляють інтереси людей з інвалідністю, ветеранів війни і праці, "афганців", "чорнобильців", тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. Таким чином, місто як центр майбутньої ОТГ робить перші кроки з формування діалогової платформи спільної дії для захисту найбільш вразливих жителів.

В процесі децентралізації та адміністративно-територіальної реформи районні осередки названих вище організацій можуть зазнати змін своїх статусів, форм діяльності, організації взаємодії всередині формування. Однак на даний момент вони поки що не мають чітких розпоряджень з боку головних офісів. Така невизначеність залишає місцеві ГО сам на сам з безліччю проблем. Саме тому ініціатива міського голови в даний момент є нагальною і дуже актуальною, а її реалізація продукує нові змісти співпраці громади та влади.

Розмова у міській раді вийшла активною та насиченою різноманітною інформацією. Серед іншого, учасники зустрічі дізналися про пропозицію міста-побратима Старобільська - польського міста Люблін щодо залучення старобільчан до вирішення проблеми працевлаштування людей з інвалідністю. Більш детально це питання буде обговорене наступного разу коли представники громадських організацій зберуться, щоб створити центр координації своїх дій - громадську раду при міському голові. Цей консультативно-дорадчий орган працюватиме на забезпечення прав людей з особливими потребами та їх соціальний захист. Нову зустріч призначили за два тижні. На неї кожен має прийти з власними пропозиціями, які стануть основою документу, що закріпить юридично співпрацю міської влади та громадських організацій, що опікуються людьми з інвалідністю, ветеранами, нужденними.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон:   + 38 066 401 62 31
Електронна пошта:  

starobilska.va@gmail.com

     
    facebook    youtube