Субота, 27 February, 2021
Подати електронне звернення
03/12/2020 - 15:18

Карантин на заваді роботі "маршруток"

img

Лише минулого року міський громадський автотранспорт відновив свою роботу, чому передувала копітка кількамісячна організаційна підготовка. Її результат оцінили старобільчани, які почали користуватися послугами міських "маршруток".

 

 

 

Але з початком пандемії та введенням жорсткого карантину навесні 2020-го вони тимчасово припинили свою діяльність, потім частково відновлювали її. За словами перевізника, який є приватним підприємцем, причиною припинення руху громадського автотранспорту на території міста кожного разу були карантинні обмеження, що вводилися, а їх дотримання могло призвести до збитків.

Спочатку автобус перестав курсувати за маршрутом №2, згодом і за маршрутом №1. Про припинення виконання перевезень пасажирів перевізник щоразу повідомляє Старобільську міську раду згідно з укладеним між сторонами договором.

Саме цим документом Старобільська міська рада надала ФОП Конотопов О.В., який був визнаний переможцем конкурсу з визначення перевізника пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах №1 та №2, право на здійснення цієї послуги населенню. Зі свого боку орган місцевого самоврядування затвердив паспорт маршруту, схему маршруту, розклад руху. Всі витрати, пов'язані з роботою громадського автотранспорту, несе перевізник, бюджетні кошти для цього не витрачаються.

Регулярне курсування автобусів за міськими маршрутами вкрай необхідне для жителів міста. Тому наразі Старобільська міська рада, розуміючи це та контролюючи виконання договірних зобов'язань перевізником, веде з ним перемовини про уточнення його намірів та визначення подальших планів щодо обслуговування вище названих маршрутів.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com
     
    facebook    youtube