Четвер, 02 December, 2021
Подати електронне звернення
30/07/2021 - 10:06

Дискусія як рушій змін та співпраці

20210730Міський голова Яна Літвінова презентувала Старобільську міську територіальну громаду, наші здобутки та виклики часу, перспективи та плани - на XVІ Українському муніципальному форумі, який 27-29 липня пройшов у Одесі.

 

 

Український муніципальний форум щороку стає майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, децентралізації, відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, енергозбереження та реформування ЖКГ тощо. Учасниками XVІ Форуму стали голови громад, депутати місцевих рад, представники центральних органів державної влади, парламентарі.

20210730 2В якості одного із спікерів пані Яна виступила перед колегами в рамках панельної дискусії "Місцевий економічний розвиток", говорячи про регіональний розвиток, важливість стратегій розвитку громад, залучення інвестицій.


"Ми маємо виявити свої можливості, проаналізувати конкурентні переваги, визначити основні напрямки для розвитку, - говорить Яна Літвінова. - Це і є стратегія. Бачити, що буде попереду, як ми можемо використати свої особливості і як дістатися до поставленої мети. Стратегічне планування у різних напрямках роботи може нам дати можливість побачити реальний стан речей, слабкі сторони громад, допомогти сформувати покрокові дії на шляху до реальної спроможності".


Дискусія відбувалася в рамках третього дня роботи форуму, він мав назву "День Діалогу: Сталий місцевий соціально-економічний розвиток" і проводився в рамках Програми U-LEAD з Європою «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», який впроваджується Асоціацією міст України.

20210730 3Діалог голів громад з представниками уряду та парламентарями було присвячено подальшим крокам з реформування місцевого самоврядування, бюджетному забезпеченню нових повноважень та компетенцій, секторальним реформам та місцевому економічному розвитку.

Учасники форуму прийняли звернення до центральної влади з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань життєдіяльності громад.

Крім того, цими днями Старобільський міський голова Яна Літвінова, яка є членом правління Асоціації міст України, взяла участь у роботі цього

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(099) 406-55-29
Електронна пошта:  

misto.starobilsk@gmail.com

     
    facebook    youtube