Субота, 23 September, 2023
28/09/2021 - 16:46

Знайти щастя в люблячій сім`ї

20210803

Є в нашій країні діти, які набувають батьків двічі – народжуючись і коли стають членами родини прийомних батьків або усиновлюються. 30 вересня щороку в Україні відзначається День усиновлення. Сьогодні, напередодні цієї дати, у Старобільській громаді відбувся захід, який зібрав причетних до свята, а також юних артистів, що подарували присутнім свої яскраві концертні номери.

 

День усиновлення був започаткований у 2009 році, це день поваги до прийомних батьків, усиновлювачів, піклувальників, вихователів дитячих будинків родинного типу, педагогів, лікарів — всіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім’ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства.

У Старобільській МТГ мешкають 14 сімей усиновлювачів, в яких виховуються 17 усиновлених дітей, створено 3 прийомні родини, де живуть четверо хлопчиків і дівчаток, 34 сім’ї опікунів-піклувальників, в яких зростають 44 дітей.20210928

Під час урочистостей за вагомий внесок у справу виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розвитку сімейних форм виховання та з нагоди Дня усиновлення в Україні листи подяки та подарунки від міської ради отримали: Марсель Адіпович та Любов Іванівна Ашарапови, Антоніна Павлівна Афанасьєвська, Надія Василівна Керезгора, Ірина Станіславівна та Денис Олександрович Надаховські, Світлана Олександрівна Нехристова, Людмила Миколаївна Сотнікова, Людмила Григорівна Шпак, Наталія Миколаївна Черниченко та прийомні батьки: Світлана Миколаївна та Володимир Васильович Бойко, Валентина Стефанівна Мартинюк, Катерина Василівна та Олександр Олексійович Погорілі.

Стати усиновлювачами, піклувальниками або прийомними батьками можуть люди з великою щирою душею, які широко відкривають своє серце і двері свого дому для нерідної дитини. Саме тому День усиновлення, з одного боку, це день прояву милосердя і доброти до дітей, що залишилися без батьків, з іншого, день висловлення поваги до тих, хто намагається їм допомогти знову знайти родину. Можливо, і ваша сім`я коли-небудь зможе відкрити своє серце ще одній дитині!

20210928 2Сімейне виховання – важлива умова формування особистості. Тож якщо хтось із вас, шановні жителі Старобільщини, має в серці бажання подарувати нову сім`ю дитині, яка втратила рідних батьків, звертайтесь до служби у справах дітей міської ради за адресою: м. Старобільськ, вул. Центральна, 36, 2-й поверх, к. 222.

…Коли прийомна дитина переступить поріг вашого дому, це буде її перший крок у нове життя з вами. Саме ви навчите цю дитину більше усміхатися і любити людей. І ваш вчинок зробить цей світ добрішим.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон:   + 38 066 401 62 31
Електронна пошта:  

starobilsk@loga.gov.ua

     
    facebook    youtube