Вівторок, 28 May, 2024
02/04/2024 - 13:56

Зі скарбнички освітянських новин

20210204 1

Лиманський ліцей Старобільської міської ради продовжує надавати дітям якісну освіту. Заклад працює у дистанційному форматі. Тут навчаються учні як зі Старобільської громади, так і з інших окупованих територій, зокрема, з Харківської, Херсонської, Запорізької областей.

Діти також активні у позашкільному житті. Вони беруть участь у різноманітних конкурсах, змаганнях та здобувають багато нагород.

  • Учні Лиманського ліцею Старобільської громади взяли активну участь в обласному етапі щорічного Всеукраїнського конкурсу "Годівничка. Свої роботи діти представляли у чотирьох номінаціях.

У номінації "Краща годівничка" наші дівчатка та хлопчики здобули 5 призових місць: два перших місця, одне - друге, два - третіх.

У номінації "Кращий малюнок, фоторобота, поробка" учні здобули 4 призових місця: два І місця, одне - ІІ та одне - ІІІ.

У номінації "Кращий вірш, оповідання про птахів" переможницею стала одна наша учениця (І місце).

У номінації "Краща агітаційна листівка про зимуючих птахів" маємо одне І та одне ІІ місце.

Таким чином, 12 учнів ліцею стали переможцями та призерами конкурсу в усіх чотирьох номінаціях. Ще п'ятеро учнів нагороджено грамотами за активну участь у конкурсі.

Щиро вітаємо школярів та кураторів конкурсу із досягненнями!

 

  • Учениця 5-б класу Софія Сєрова, яка є активною учасницею різноманітних інтелектуально-пізнавальних конкурсів та творчих активностей, стає переможницею, лауреаткою, призеркою конкурсів різних рівнів, здобула ще одну відзнаку. Дівчинку нагороджено Дипломом лауреата Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови у рамках Національного Фестивалю «Код Нації», а також Дипломом активного учасника творчого конкурсу «В очікуванні весни» за організації видавництва «Країна Мрій»-КМ МEDIA, лідера освітніх технологій.

Пишаємося нашими ліцеїстами, бажаємо їм подальших успіхів!

 

  • Наразі у Лиманському ліцеї навчаються більше 550 учнів з 1 по 11 класи.
    Навчання тут – це досвідчені педагоги, міцні знання, гнучкий графік навчального процесу.
    Бажаючі доєднатися до ліцейської родини та вчитися за українськими програмами і навчальними планами можуть заповнити відповідну гугл-форму, яка розміщена за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3BjixRyrQxpMWrrMFoNOBgciVDA-EsVz63L5gUPrcXE1Bag/viewform

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Юридична адреса:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефони:  

+ 38 066 401 62 31,

"гаряча лінія" - +38 099 009 21 49

Електронна пошта:  

starobilsk@loga.gov.ua

     
    facebook    youtube