Вівторок, 07 July, 2020
Подати електронне звернення
Четвер, 06 February 2020 13:51

Презентація стратегії змін

img Представники Старобільської міської ради разом з колегами з Донецької, Луганської, Запорізької областей взяли участь у конференції десяти міст та громад-партнерів проєкту USAID "Економічна підтримка східної України". Всі вони впродовж 2019 року розробляли Стратегії розвитку своїх населених пунктів.

 

 

 

 

 

Учасники конференції представили напрацювання та проєкти, які є перспективними у розвитку інфраструктури, економіки та туризму на сході України, мають сприяти згуртованості громади та покращенню її економічної спроможності.

20200206 2Зокрема, старобільчани розповіли про те, що згідно із Стратегією, у Старобільську може з`явитися потужний агрологістичний центр, який покращить логістику для сільгоспвиробників з прилеглих територій. Крім того, в планах - сприяння об'єднанню малого бізнесу, відродження історичних традицій, проведення різних фестивалів, що покращать туристичну привабливість міста.

На нещодавній січневій сесії депутати Старобільської міської ради затвердили Стратегію економічного розвитку м.Старобільськ до 2025 року. Фактично, наше місто єдине, що презентувало на конференції вже ухвалений місцевою громадою документ.


Під час обговорення результатів співпраці менеджер з розвитку громад Проєкту USAID Анатолій Соловйов підкреслив: “Місія нашого Проєкту – допомогти містам і громадам сходу України створити нове бачення їхнього майбутнього і плани економічної трансформації. Саме для цього ми допомагаємо громадам розробляти Стратегії, реалізовувати напрацьовані проєкти. Стратегія має бути не просто документом, вона має бути життєздатною, такою, яка стане інструментом змін у містах і громадах, допоможе громадам розвиватися, вийти на нові ринки, знайти нових партнерів для розвитку”.

Так, у наш час змін дуже важливо розуміти, яким ми бачимо наш подальший розвиток, наше спільне майбутнє, в якому стратегічному напрямку маємо рухатися і які форми та методи роботи при цьому запроваджувати.

- Сподіваємось, що впровадження в життя затвердженої депутатами Стратегії дозволить нам у партнерстві влади, бізнесу і громади самовизначитися, - говорить міський голова Яна Літвінова. - Особливо актуальними, зокрема, на фоні скорочень штатів органів виконавчої влади, перебудови їх роботи в умовах децентралізації, є проєкти, що сприятимуть створенню нових робочих місць, розвитку нових сфер виробництва. Люди потребують працевлаштування. І ми не можемо стояти осторонь даної проблеми. Ми підтримуємо і розвиваємо ті ідеї, які допоможуть налагодити комунікацію з бізнесом і сприятимуть розвитку території. Зрозуміло, що зміни, які нам несе життя, вимагають від нас чутливого ставлення до ситуації, що склалася, розуміння того, що без трансформації, перебудови всіх сфер життя подальше просування вперед неможливе.

Ні багато-ні мало, з допомогою такого потужного інструменту, як Стратегія, ми маємо подолати виклики сучасності та забезпечити сталий розвиток Старобільська.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com