Субота, 15 May, 2021
Подати електронне звернення
21/07/2020 - 13:59

Стратегія розвитку: працюємо у обраних напрямках

img

Розпочала свою діяльність робоча група з моніторингу впровадження Стратегії економічного розвитку Старобільська до 2025 року. Відбулося її перше засідання, до нього в онлайн-режимі долучилися також наші партнери: представники Проекту ERA «Економічна підтримка Східної України» Галина Васильченко, Володимир Письмак, Юлія Чекунова.

 

 

Стратегія була розроблена минулого року та затверджена рішенням сесії Старобільської міської ради. Документ складається з сорока різних проєктів, так званих стратегічних цілей. Як вже зазначалося, рухаючись до них, місто розвиватиметься у двох пріоритетних напрямках, визначених Стратегією:

1) Відродження економічної спроможності міста через розвиток малого і середнього бізнесу та агропромислового кластеру.

2) Підвищення ефективності і відкритості роботи міської влади та її ролі в сталому розвитку громади.

Читайте також: Презентація стратегії змін

Тож на першому засіданні робочої групи були розглянуті результати роботи за перше півріччя 2020 року. На жаль, частину проєктів довелося перенести на наступний 21-й рік. Причина - карантинні заходи та перерозподіл коштів, які могли б бути виділені з тих чи інших джерел (з державного бюджету чи від міжнародних інвесторів), але були направлені на протидію поширенню коронавірусу.

Є й такі, які все ж вдалося реалізувати. Зокрема, мова про розробку концепції агрологістичного центру, проєктування міського екопарку в районі водолікарні, створення промоційних матеріалів про місто, підготовка відповідних програм та проєктних заявок.

Робота триває і надалі. З огляду на створення Старобільської ОТГ деякі проєкти доведеться підкорегувати. Над чим робоча група і працюватиме наступні три місяці. Після чого восени відбудеться наступна зустріч її учасників для подальшого моніторингу запровадження пунктів Стратегії економічного розвитку міста в життя.

 

Право інтелектуальної власності на веб-сайт належить Старобільській міській раді. Повне або часткове копіювання інформації та матеріалів з офіційного веб-сайту міської ради для подальшого розповсюдження будь-якими засобами дозволяється тільки з посиланням на адресу першоджерела інформації. Для інформаційних ресурсів глобальної мережі Інтернет обов’язковим є активне, пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на адресу starobelsk.lg.ua не нижче другого абзацу тексту.

Адреса місцезнаходження/поштова:         92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Центральна, 36
Телефон приймальні:   +38(06461) 2-19-90, +38(095) 565-08-59
Електронна пошта:   misto.starobilsk@gmail.com
     
    facebook    youtube